Christmas Wishes In Polish

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Żeby zawsze szedł za Tobą szczęśliwy los, samo dobro sercem Ci wypełniało, a opłatkiem w stołach wigilia skłaniała. Żebyś w jasnej poznawał radości mocy, w darach bez liku miał rozkosz swoją zdobyć. Od szczęśliwości pełnej, od marzeń spełnionych, od radości bez strachu i lęku zaznajomionych. Życzę Ci, aby wszystko czego drżysz i pussy, dobrym ciągiem przybywało, w zdrowiu i siłach, w uśmiechu bezbrodzi i mocy.

Życzę Ci Bożonarodzeniowych wradści, by dary Bożego Narodzenia przyciągały do Ciebie tysiące radości, aby śnieg padał, a choinka świeciła sprawiając wielką dumę i zachwyt Twoim domownikom. Niech napełni Cię prawdziwym Bożonarodzeniowym nastrojem, aby każdy nowy dzień był jak prezent i szczególnie piękny. Niech znajdziesz w zimowym czasie spokój i miłość, niech zawsze wokół Ciebie śpiewają aniołki - opowiadając historię na temat Twojego wielkiego serca. Niech to magiczne i jedyne w swoim rodzaju święto przyniesie Ci wiele szczęścia, miłości i błogosławieństwa.

Przywitaj Boże Narodzenie w poważaniu i bezpieczeństwie. Niech to Boże Narodzenie przyniesie radość jak moc pięknych barw, odmiana nowości, przebaczenie spraniaków i miłość w Twoim sercu. Niech każda wigilijna kolacja przyniesie dobrą wibrację zdrowia i szczęścia, niech życzenia adwentowe, kolęda i niemy krzyk sprawiają, że poczujesz szczególny nastrój, jaki niesie Boże Narodzenie. Niech zauważalny jest rytm z okazji Bożonarodzeniowych, rytm słów miłości, pokoju i równowagi. Niech ich energia udzieli się wszystkim Bożym dzieciom na ziemi, aby zgromadzić nas wokół Betlejemskiej Gwiazdy i witajmy z radością Świętej Nocy.

Życzę Ci Świąt Bożego Narodzenia pełnych niezapomnianych wrażeń, jeszcze większego szacunku dla innych oraz wiedzy, która ułatwi Ci podjęcie właściwych decyzji i wybory. Niech ta świąteczna atmosfera pomaga Ci odnaleźć wewnętrzną równowagę. Odnajdź wyciszenie i odetchnij z ulgą. Miłość, dobroć i miłosierdzie powinny być obecne w naszych sercach. Pragnę, abyś czuł się kochany i wyróżniony, na święta Bożego Narodzenia i w Nowy Rok. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i byś wiedział jak bardzo Cię kocham!

Z życzeniami składam Ci życząc wyjątkowych świąt, w których każda chwila jest szczególnie cenna. Niech ta mała noc będzie wyjątkowa, wypełniona przepełniona magią, która promieniuje wiecznym blaskiem. Niech wszystkie magiczne wizje i piękne życzenia staną się prawdą i zostaną z Tobą na zawsze. Życzę Ci choinki i prezenty, wyciszenia i spokoju, szczęścia i radości, bo tylko to czego pragniesz - spełni Twoje marzenia! Życzę Ci najpiękniejszego Bożego Narodzenia w domu, pośród przyjaciół i ludzi, których kochasz najbardziej.

Życzę Ci Bożego Narodzenia z uśmiechem i ciepłem w każdej chwili Świąt, z nadzieją i spokojem w sercu, gdy składa się życzenia i odmawia modlitwę. Niech choinka na uroczyste Święta jasno Ci się świeci i serce rozpromieni, a skarby bogactwa wewnętrznego Ciężko ciężkiego dostrzegać nauczy. Niech to Boże Narodzenie znajdzie miejsce w Twoim sercu i doda portormonau miłości, szczęścia i błogosławieństwa, którymi twój dom będzie napawał cały rok. Boże Narodzenie to dla Ciebie czas szczególny i wyjątkowy, niech zgromadzi Cię wraz z bliskimi wokół stołu i napełni ich uczuciami, któremu nie jest w stanie się oprzeć.

Boże Narodzenie to nie tylko wspaniała atmosfera w domu i oczekiwanie na magię Świąt. To czas, w którym możemy odczuć niewiarygodne połączenie miłości, dzięki której jesteśmy połączeni z innymi. Niech Bóg obdarzy Cię podarunkiem nadziei i radości, który Cię oświeci i pomoże Ci osiągnąć nowe szczyty. Niech zawsze obok Ciebie będzie ktoś, kto naprawia twoje słowa i dzieli się z Tobą swoim szczęściem. Niech ta świąteczna magia i surferka miłości doprowadzi Cię do wyjątkowego Bożego Narodzenia, radosnego i pogodnego. Pragnę, byś miał wszystko co najcenniejsze i dlatego z serca życzę Ci najszczęśliwszych Świąt!

Czas Bożego Narodzenia to wyjątkowe Święta i wyśmienite okazje do zatrzymania się i doświadczenia prawdziwej namiętności i magii. Czyż nie jest piękne, gdy zgromadzeni w domu wspólnie korzystamy z tej jedynej w swoim rodzaju szansy, aby podziwiać moc naszych więzi i ugruntować swą miłość. Niech ten magiczny czas Bożego Narodzenia przyciągnie do Twojego domu łaskę, moc i miłość, abyś mógł zaznać szczęścia i być szczęśliwym. Życzę Tobie w tym czasie abyś miał wszelkie dobro, a zamiast burzliwych społecznych problemów i konfliktów zapanował pokój i zgodę, abyś cieszyć się świętami i wszystkim czym jest Boże Narodzenie.

Życzę Ci, by betlejemska Gwiazda Cię wszędzie prowadziła i waczyła o wszystkie Twe drogi. Niech w Twoim życiu zawsze za Tobą staniecie przyjaciele i rodzina, ponieważ wokół dobra zgromadzicie się wszyscy. Niech wielka miłość i przebaczenie, towarzyszą Tobie w Święta Bożego Narodzenia, w Nowy Rok, w prośbach, radościach i szczęściu. Niech doskonałe błogosławieństwo i miłosierdzie spłynie na Ciebie śnieżnym puchem, by tworzyć coś wspaniałego i niosąc radość doTwojej duszy. Niech radość i wigilia zagości w Twoim sercu i pozostanie tam już na zawsze.

Życzenia świąteczne dla Ciebie i Twojej Rodziny, aby radość Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku sprawiła wam wiele szczęścia oraz miłych chwil we wspólnym gronie. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci!

W tym wyjątkowym czasie magicznego Bożego Narodzenia życzę Ci wszystkiego co najlepsze, aby wszelkie troski oddaliły się na bok, a radość i uśmiech pojawiły się na Twojej twarzy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Przyślij mi migoczące gwiazdki wielkiego stożka, który skrywa sny Świąt Bożego Narodzenia, abyś poczuła się szczęśliwie, a każda chwila stała się wyjątkowa i wspaniała. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Sentymentalne życzenia Bożego Narodzenia dla Ciebie, byś poczuła się wyjątkowo w tym wyjątkowym czasie - niech Święta Cię ogrzeją wspomnieniami i ciepłem serca. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech magia grudniowych nocy i dni sprawi, że przyśnie Ci się wszystko, o czym marzysz. Niech to bożonarodzeniowe oczekiwanie będzie dla Ciebie czasem pełnym radości i wzruszeń. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Życzę, aby świąteczne oszczędności i rozsądne decyzje wypełniły Twoje portfele, a nastrój świąteczny pozwolił Ci nacieszyć się mnóstwem prezentów. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech Boże Narodzenie zapełni Twoje marzenia, a Boże błogosławieństwa sprawią, że wszystkie Twoje plany i dążenia spełnią się wiosną. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Życzę Ci, aby wszystko, o czym marzysz, znalazło właściwą drogę do Twojego serca i zostało tam na długo. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech Boże Narodzenie wypełni Cię wszystkimi dobrymi życzeniami i wspaniałymi prezentami! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech Święta Bożego Narodzenia ofiarują Ci wiele uśmiechów, wyciszenia i miłości. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!